| Muuramen seudun nuorkauppakamari | Ajankohtaista | Projektit | Jäsenet ja Yhteystiedot | Yhteistyökumppanit | Linkit |
 
Muuramen seudun nuorkauppakamarilaiset

Jäsenet


Jani Heinilä
Keski-Suomen Konttoripiste Oy /
SHARP Center Jyväskylä
0505911920
jani.heinila (at) kskp.fi

Sami Kemell
sami (at) biisonimafia.net
p.0443776172

Mirko Liimatainen
Keski-Suomen Konttoripiste Oy /
SHARP Center Jyväskylä
p.0405764220
mirko.liimatainen (at) kskp.fi

Juho Minkkinen
p.040 8226813
juho_minkkinen@hotmail.com

Sinituulia Valkonen
p.0400 493323
sinituulia.valkonen@gmail.com

Kalle Jokinen
p.0400 889536
kalle.a.jokinen@gmail.com

Paulus Hänninen
p.045 6174128
Paulus.Hanninen@alexandria.fi

Marta Kemell
p.044 5553451
marta.kemell@kiinteistomaailma.fi


Juhana Hänninen
p.050 5127344
juhana.hanninen@kskp.fi


Joel Rentola
p.040 1392880
Joelrentola@gmail.com

Koejäsenet


Joonas Rentola

Henri Hämäläinen

Tuukka Kautola



Senaattorit


Jukka Koivisto
p.040 341 6160
jukka.koivisto(at)jao.fi

Minna Kalakari
p.040 592 8793
minna.kalakari(at)edu.muurame.fi

Jukka Lohi
p.040 737 6240
jukka.lohi(at)elisanet.fi

Niina Hämäläinen
Senior architect
0503844516
niina.k.hamalainen (at) gmail.com

Kimmo Pitkänen
kimmo.t.pitkanen (at) gmail.com
p.0400545567

Johanna Pitkänen
p.0407497978
johanna.pitkanen (at) nic.fi

Kunniajäsenet


Markku Kasa
0400 429549
markku.kasa(at)barasmainos.fi

Tapio Mäki
tapio.maki@apetit.fi

Tomi Purho
p. 0447657730


Jari Pannula
p. 0400 830523


Hallitus 2021

Puheenjohtaja, PRES 2021
Juho Minkkinen

Ensi vuoden puheenjohtaja, DP 2021
Kalle Jokinen

Varapuheenjohtaja VP1
Sinituulia Valkonen

Rahastonhoitaja, TREAS 2021
Mirko Liimatainen

Sihteeri Secy 2021
Paulus Hänninen

Tiedottaja LIO 2021
Sami Kemell

Markkinapäällikkö 2021 tiimi
Juhana Hänninen

Joonas Rentola

Joel Rentola



Edellisen vuoden puheenjohtaja, IPP
Jani Heinilä

Muita vastuuhenkilöitä

Joulupuu-projektipäällikkö 2020
Juhana Hänninen